more_horiz

Revolt.ink Tattoo Atelier - Miro Tattoo

room Křídlovická 11, Brno, South Moravian Region 🇨🇿

schedule Saturday
Closedarrow_drop_down
0
tattoos
0
likes
0
followers
more_horiz

Artists featured on Tattoofilter

Not available

Not available

description

Hola hej! Vzhledem k tomu, že máme bohužel docela časté zkušenosti s nespolehlivostí některých zákazníků (rušení termínů v den kdy se má tetovat..) a také díky velkému zájmu o tetování v našem studiu jsme nuceni udělat pár změn v organizaci objednávání termínů následovně:

Veškeré objednávky na rok 2014 počínaje 2.lednem budou brány jako závazně potvrzené až po zaplacení zálohy ve výši 1.500,-Kč. Platí to pro úplně všechny, bez jediné výjimky (nemusíš mi volat a zkoušet to, máš to marný). Tato záloha bude odečtena až při posledním sezení při dokončení tetování. Kdo na domluvený termín nepřijde, nebo se neomluví telefonicky do 48 před termínem tetování, záloha propadá a na další termín budete muset zaplatit novou. Taaakže, částku 1.500Kč zasílejte na účet č:262668086/0300 (ne hotově!) a do poznámky vložte svoje jméno, tel. číslo a jméno tatéra (př. Jan Novák, 777 777 777, miro/tomáš).

Nejzazší termín na potvrzení vaší objednávky pro rok 2014 a tím pádem na připsání zálohy je 15.12.2013. Po tomto datu se nezaplacené termíny uvolní.

Máme zájem jen o seriózní zákazníky, kteří si váží naší práce a velice rádi jim přenecháme termíny nezodpovědných klientů.

Moc si vážíme zájmu o naši práci a děkujeme za pochopení

Miro&Tomáš aka Bastard

Vytvářím vlastní návrhy tetování v úzké spolupráci se zákazníkem. Ke každému mám individuální přístup a snažím se spojit jeho představy s mými.

Kladu důraz na detail a celkovou kompozici tétování včetně jeho umístění. Nezaměřuji se pouze na jeden styl, mám rád rozmanitost a různorodost, kterou tento obor nabízí.

Upřednostňuji zákazníky, kteří mi důvěřují a nechají mi při práci „volnou ruku“. Pouze za těchto podmínek může vzniknout kvalitní a originální dílo.

Snažím se neustále vyvíjet, inspiraci nacházím všude.

Discover Brno

filter
close
filter bychevron_right
Stylechevron_right
Body partchevron_right
Sizechevron_right
chevron_left back